Partnumber: SPP17N80C3
Manufacturer: Infineon Technologies AG
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1708 in stock
SKU: SPP17N80C3
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 800V 17A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube