SPP20N60
Partnumber:
SPP20N60
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB