SPW11N80C3
Partnumber:
SPW11N80C3
Manufacturer:
INFINEON
products.category:
MODULES
Availability:
1689 in stock
SKU:
SPW11N80C3
Package
Power Field-Effect Transistor, 11A I(D), 800V, 0.45ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-247, ROHS COMPLIANT, PLASTIC PACKAGE-3