SPW21N50C3
Partnumber:
SPW21N50C3
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1851 in stock
SKU:
SPW21N50C3
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 21A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube