SPW32N50C3
Partnumber:
SPW32N50C3
Manufacturer:
INFINEON TECHNOLOGIES AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
354 in stock
SKU:
SPW32N50C3
Package
Trans MOSFET N-CH 560V 32A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube