SPW47N65C3
Partnumber:
SPW47N65C3
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 650V 47A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube