SPW52N50C3
Partnumber:
SPW52N50C3
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
361000 in stock
SKU:
SPW52N50C3
Package
Trans MOSFET N-CH 560V 52A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube