SQCB7M100JAJME
Partnumber:
SQCB7M100JAJME
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10pF 500V +90±20ppm/C 5% Pad SMD 1111 125°C Ultra Low ESR Automotive T/R