SQCSVA6R8BATME
Partnumber:
SQCSVA6R8BATME
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 6.8pF 250V C0G 0.1pF Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R