SQD15N06-42L-GE3
Partnumber:
SQD15N06-42L-GE3
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 15A 3-Pin(2+Tab) DPAK