SQE48T20120-NDBBG
Partnumber:
SQE48T20120-NDBBG
Manufacturer:
Bel Power Solutions
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 20A 5-Pin 1/8-Brick