SQJA60EP
Partnumber:
SQJA60EP
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 30A Automotive 5-Pin(4+Tab) PowerPAK SO T/R