SQM100P10-19L_GE3
Partnumber:
SQM100P10-19L_GE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 100V 93A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R