SQM10250E
Partnumber:
SQM10250E
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 250V 65A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK