SQM50P06-15L_GE3
Partnumber:
SQM50P06-15L_GE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 60V 50A Automotive 3-Pin(2+Tab) TO-263