SQP100P06-9M3L
Partnumber:
SQP100P06-9M3L
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 60V 100A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220AB