SQP10AJB-1R8
Partnumber:
SQP10AJB-1R8
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res 1.8 Ohm 5% 10W ±300ppm/°C Cement AXL Bulk