SR0603FR-7T49R9L
Partnumber:
SR0603FR-7T49R9L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 49.9 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R