SR071A8R2DAA
Partnumber:
SR071A8R2DAA
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 8.2pF 100V C0G 0.5pF Radial 2.54mm 125°C Bulk