SR1206JR-0747KL
Partnumber:
SR1206JR-0747KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 47K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R