SR1206JR-7W220RL
Partnumber:
SR1206JR-7W220RL
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 220 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R