SR1206JR-7W30RL
Partnumber:
SR1206JR-7W30RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 30 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R