SR1210JR-074R7L
Partnumber:
SR1210JR-074R7L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 4.7 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R