SR151A330JAATR1
Partnumber:
SR151A330JAATR1
Manufacturer:
AVX
products.category:
others
Availability:
540 in stock
SKU:
SR151A330JAATR1
Package
CAP CERAMIC 33PF 100V C0G 5% RADIAL 2.54MM 125脙聜脗掳C T/R