SR2010JK-074R7L
Partnumber:
SR2010JK-074R7L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 4.7 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Epoxy Pad SMD Automotive T/R