SR201C223JAR
Partnumber:
SR201C223JAR
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 22nF 5% X7R