SR211A682FARTR1
Partnumber:
SR211A682FARTR1
Manufacturer:
Kyocera AVX Components
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0068uF 100V C0G 1% Radial 5.08mm 125°C T/R