SR211A821FAR
Partnumber:
SR211A821FAR
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 820pF 100V C0G 1% Radial 5.08mm 125°C Bulk