SR211C104JARTR1
Partnumber:
SR211C104JARTR1
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 5% Radial 5.08mm 125°C T/R