SR212A220KARTR1
Partnumber:
SR212A220KARTR1
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22pF 200V C0G 10% Radial 5.08mm 125°C T/R