SR305C105KAR
Partnumber:
SR305C105KAR
Manufacturer:
AVX
products.category:
others
Availability:
1056 in stock
SKU:
SR305C105KAR
Package
CAP CERAMIC 1UF 50V X7R 10% RADIAL 5.08MM 125脙聜脗掳C BULK