SRBM160700
Partnumber:
SRBM160700
Manufacturer:
ALPS ALPINE CO., LTD
Availability:
100000 in stock
Package
Switch Rotary SP6T 6 18-Tooth Serration Shaft PC Pins 0.1A 16VDC