SRF0504-102Y
Partnumber:
SRF0504-102Y
Manufacturer:
BOURNS
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 2.7uH 1kOhm 100kHz 1.5A 60mOhm DCR SMD T/R