SRF0703-221M
Partnumber:
SRF0703-221M
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH/922.6uH 20% 100KHz Ferrite 0.52A/0.26A 1.48Ohm/5.5Ohm DCR T/R