SRF0703-331M
Partnumber:
SRF0703-331M
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH/1335uH 20% 100KHz Ferrite 0.42A/0.211A 2.16Ohm/8.25Ohm DCR T/R