SRF0905A-251Y
Partnumber:
SRF0905A-251Y
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 250uH 600Ohm 100kHz 1.2A 130mOhm DCR SMD Automotive T/R