SRF1280A-220M
Partnumber:
SRF1280A-220M
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH/91.72uH 20% 100KHz Ferrite 4A/2A 0.0503Ohm/0.192Ohm DCR Automotive T/R