SRF1306-251Y
Partnumber:
SRF1306-251Y
products.category:
C/R/E
Availability:
9813000 in stock
Package
Common Mode Chokes Quad 250uH 600Ohm 100kHz 0.6A 0.15Ohm DCR SMD T/R