SRF4532-101Y
Partnumber:
SRF4532-101Y
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 100uH 5kOhm 100kHz 0.2A 8.9Ohm DCR SMD T/R