SRN3015-1R0Y
Partnumber:
SRN3015-1R0Y
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz 16Q-Factor Ferrite 2.35A 0.048Ohm DCR 1212 T/R