SRN3015-4R7M
Partnumber:
SRN3015-4R7M
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz 14Q-Factor Ferrite 1.4A 0.136Ohm DCR 1212 T/R