SRN3015TA-2R2M
Partnumber:
SRN3015TA-2R2M
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 1.7A 60mOhm DCR 1212 Automotive T/R