SRN3015TA-330M
Partnumber:
SRN3015TA-330M
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 450mA 800mOhm DCR 1212 Automotive T/R