SRN4026-221M
Partnumber:
SRN4026-221M
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 30Q-Factor Ferrite 0.2A 2.76Ohm DCR 1515 T/R