SRN4026-2R2Y
Partnumber:
SRN4026-2R2Y
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 9Q-Factor Ferrite 2.1A 0.029Ohm DCR 1515 T/R