SRN5040-270M
Partnumber:
SRN5040-270M
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 27uH 20% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 1.3A 0.198Ohm DCR 2020 T/R