SRN5040-3R3M
Partnumber:
SRN5040-3R3M
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 3.3A 0.027Ohm DCR 2020 T/R