SRN5040-4R7M
Partnumber:
SRN5040-4R7M
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 15Q-Factor Ferrite 3.1A 0.035Ohm DCR 2020 T/R