SRN6045TA-181M
Partnumber:
SRN6045TA-181M
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 180uH 20% 1MHz 15Q-Factor Ferrite 0.68A 0.745Ohm DCR 2424 Automotive T/R