SRN6045TA-470M
Partnumber:
SRN6045TA-470M
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 1MHz 15Q-Factor Ferrite 1.6A 0.2Ohm DCR 2424 Automotive T/R